"Szlachetna Paczka" 2016

12.12.2016

W tym roku nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do akcji "Szlachetna paczka". Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Po raz kolejny spisaliście się na medal. Pokazaliście, że zawsze można na Was liczyć. Dzięki Wam ta rodzina będzie miała cudowne święta. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej paczki a w szczególności Michalinie Klama (wolontariuszce "Szlachetnej paczki"), Jakubowi Konończukowi, Michałowi Kotowskiemu, Sebastianowi Zalewskiemu, Mikołajowi Krom- Ruchała, Agacie Bałdydze, Wiktorii Jankowskiej, Bartkowi Bryle, Nikoli Ruszczyk, Julii Olender, Uli Zybura i Justynie Kaczyńskiej.

A oto relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki. Wszyscy członkowie rodziny byli bardzo zaskoczeni ilością otrzymanych paczek. Pani Małgorzata stwierdziła, że brakuje jej słów, żeby wyrazić jak bardzo jest wdzięczna za okazaną pomoc. Powtarzała, że dzięki Szlachetnej Paczce będą mieli prawdziwe święta, że ją uratowaliśmy. Pani Małgorzata nie kryła łez szczęścia. Adrian z radością rozpakowywał paczki i cieszyły się z każdej rzeczy.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz: Bardzo dziękuje w imieniu swoim i rodziny za przygotowanie paczki. Życzę Państwu spokojnych i udanych świat Bożego Narodzenia. Było dla mnie zaszczytem móc z Państwem współpracować.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina: "Po stokroć dziękujemy za wspaniałe prezenty, za pomoc. Za to ile państwo dla nas zrobili, jesteśmy bardzo wzruszeni i szczęśliwi. Brakuje nam słów, aby wrazić swą wdzięczność. Jeszcze raz wielkie dziękuję".

"Szlachetna Paczka" 2016